Domy na sprzedaż Łódź

Znaleziono 63 oferty
FILTRUJ
Wyszukuję...
dom parterowy wolnostojący 191 m2 wybudowany w 2023 Oferta szczegóły link
nowość
2 900 000 zł
WSZYSTKIE OFERTY
Dom bliźniak 114,00 m², Łódź, Bałuty, Kogucia, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 200 000 zł
Dom segment środkowy 270,00 m², Łódź, Widzew, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 100 000 zł
dom parterowy wolnostojący 191 m2 wybudowany w 2023 Oferta szczegóły link
nowość
2 900 000 zł
Dom segment środkowy 230,90 m², Łódź, Bałuty, Prof. Tadeusza Banachiewicza, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
920 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 50, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Domy Łódź Sprzedaż

Łódź jest dzisiaj trzecim miastem w Polsce, jeśli chodzi o liczbę ludności. Pod względem powierzchni zajmuje czwarte miejsce. Tym samym Łódź należy uznać za jedno z największych miast w Polsce. Znaczenie ekonomiczne Łodzi także jest bardzo duże. Miejscowość odgrywa istotną rolę też w innych obszarach. Nie dziwi zatem, że do Łodzi przyjeżdża wiele osób. Niektórzy pojawiają się tylko na jakiś czas, natomiast inni osiadają tu na dobre. Tych ostatnich z pewnością zainteresują domy na sprzedaż w Łodzi.

Dlaczego warto kupować domy w Łodzi?

Nie ma co ukrywać, że Łódź nie ma w Polsce najlepszej opinii. Jednak bez wątpienia jest to konsekwencja trudnej przeszłości miasta. Rzeczywiście ostatnie 30 lat było dla miasta ciężkie. Po transformacji ustrojowej upadło wiele firm, dających zatrudnienie tysiącom osób. Wzrosło bezrobocie, a rozwój miasta w zasadzie się zatrzymał. Konieczne były znaczne zmiany.

Dzisiaj można śmiało stwierdzić, że zmiany dokonywane w Łodzi dały pożądane rezultaty. Obecnie nie jest to już miasto przemysłowe, lecz przemysłowo-usługowe. Co prawda ubyło hal produkcyjnych, jednak przybyło biurowców. Aktualnie Łódź jest miastem znajdującym się w centrum zainteresowania firm outsourcingowych. Zagraniczne przedsiębiorstwa coraz chętniej inwestują w Łodzi, tworząc atrakcyjne miejsca pracy.

Nie ma zatem wątpliwości, że perspektywy zawodowe w Łodzi są duże. Do miasta przyjeżdża wiele młodych osób z innych części kraju. Poza tym nie można też zapominać o łódzkich uczelniach. W mieście można dzisiaj studiować niemalże każdy kierunek. Kiedyś absolwenci po zakończeniu edukacji najczęściej wyjeżdżali do Warszawy lub Poznania. Jednak dzisiaj zwykle zostają w mieście i szukają domów na sprzedaż w Łodzi.

Różnorodne domy na sprzedaż Łódź

Zaletą łódzkiego rynku nieruchomości niewątpliwie jest różnorodność. Dotyczy ona zarówno mieszkań, jak i domów. W Łodzi nieustannie powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Jeśli chodzi o charakterystykę samych nowych mieszkań w Łodzi, są to zarówno ekskluzywne apartamenty, jak i nieruchomości wykonane w średnim standardzie. Ponadto rozbudowany jest też rynek wtórny Łódź.

Podobnie jest, jeśli chodzi o domy na sprzedaż w Łodzi. Każdego miesiąca na sprzedaż trafiają nowe oferty. Wśród nich można znaleźć wiele ogromnych nieruchomości z rozległymi ogrodami. Przeważnie tego typu domy w Łodzi są wykończone w najwyższym standardzie. Posiadają tarasy oraz kompletne wyposażenie, gwarantujące najwyższy możliwy komfort życia.

Jednak domy na sprzedaż w Łodzi to również nieruchomości wykończone w nieco niższym standardzie. W niemal wszystkich dzielnicach miasta powstają domy oferowane w bardziej przystępnych cenach. Przeważnie nieruchomości te również zapewniają całkiem wysoki komfort życia. Różnica polega na tym, że zamiast dwóch pięter mają jedno, zamiast dwóch tarasów jeden, a ogród jest nieco mniejszy. W Łodzi warto szukać domów na sprzedaż zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Używane domy w Łodzi to często bardzo dobra okazja, aby nabyć atrakcyjną nieruchomość w korzystnej cenie.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 311 osób
UP