zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domy na sprzedaż Łódź

Znaleziono 69 ofert
Wyszukuję...
Dom 175,00 m², Łódź, Malownicza, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
890 000 zł
Dom 193,30 m², Łódź, Górna, Demokratyczna, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 150 000 zł
Dom 86,80 m², Łódź, Górna, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
556 000 zł

Domy Łódź Sprzedaż

Łódź jest dzisiaj trzecim miastem w Polsce, jeśli chodzi o liczbę ludności. Pod względem powierzchni zajmuje czwarte miejsce. Tym samym Łódź należy uznać za jedno z największych miast w Polsce. Znaczenie ekonomiczne Łodzi także jest bardzo duże. Miejscowość odgrywa istotną rolę też w innych obszarach. Nie dziwi zatem, że do Łodzi przyjeżdża wiele osób. Niektórzy pojawiają się tylko na jakiś czas, natomiast inni osiadają tu na dobre. Tych ostatnich z pewnością zainteresują domy na sprzedaż w Łodzi.

Dlaczego warto kupować domy w Łodzi?

Nie ma co ukrywać, że Łódź nie ma w Polsce najlepszej opinii. Jednak bez wątpienia jest to konsekwencja trudnej przeszłości miasta. Rzeczywiście ostatnie 30 lat było dla miasta ciężkie. Po transformacji ustrojowej upadło wiele firm, dających zatrudnienie tysiącom osób. Wzrosło bezrobocie, a rozwój miasta w zasadzie się zatrzymał. Konieczne były znaczne zmiany.

Dzisiaj można śmiało stwierdzić, że zmiany dokonywane w Łodzi dały pożądane rezultaty. Obecnie nie jest to już miasto przemysłowe, lecz przemysłowo-usługowe. Co prawda ubyło hal produkcyjnych, jednak przybyło biurowców. Aktualnie Łódź jest miastem znajdującym się w centrum zainteresowania firm outsourcingowych. Zagraniczne przedsiębiorstwa coraz chętniej inwestują w Łodzi, tworząc atrakcyjne miejsca pracy.

Nie ma zatem wątpliwości, że perspektywy zawodowe w Łodzi są duże. Do miasta przyjeżdża wiele młodych osób z innych części kraju. Poza tym nie można też zapominać o łódzkich uczelniach. W mieście można dzisiaj studiować niemalże każdy kierunek. Kiedyś absolwenci po zakończeniu edukacji najczęściej wyjeżdżali do Warszawy lub Poznania. Jednak dzisiaj zwykle zostają w mieście i szukają domów na sprzedaż w Łodzi.

Różnorodne domy na sprzedaż Łódź

Zaletą łódzkiego rynku nieruchomości niewątpliwie jest różnorodność. Dotyczy ona zarówno mieszkań, jak i domów. W Łodzi nieustannie powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Jeśli chodzi o charakterystykę samych nowych mieszkań w Łodzi, są to zarówno ekskluzywne apartamenty, jak i nieruchomości wykonane w średnim standardzie. Ponadto rozbudowany jest też rynek wtórny Łódź.

Podobnie jest, jeśli chodzi o domy na sprzedaż w Łodzi. Każdego miesiąca na sprzedaż trafiają nowe oferty. Wśród nich można znaleźć wiele ogromnych nieruchomości z rozległymi ogrodami. Przeważnie tego typu domy w Łodzi są wykończone w najwyższym standardzie. Posiadają tarasy oraz kompletne wyposażenie, gwarantujące najwyższy możliwy komfort życia.

Jednak domy na sprzedaż w Łodzi to również nieruchomości wykończone w nieco niższym standardzie. W niemal wszystkich dzielnicach miasta powstają domy oferowane w bardziej przystępnych cenach. Przeważnie nieruchomości te również zapewniają całkiem wysoki komfort życia. Różnica polega na tym, że zamiast dwóch pięter mają jedno, zamiast dwóch tarasów jeden, a ogród jest nieco mniejszy. W Łodzi warto szukać domów na sprzedaż zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Używane domy w Łodzi to często bardzo dobra okazja, aby nabyć atrakcyjną nieruchomość w korzystnej cenie.

Promocje
i Premiery Mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 27 242 osoby
UP