Mieszkania na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Znaleziono 96 ofert
Wyszukuję...
WSZYSTKIE OFERTY
Mieszkanie trzypokojowe 80,13 m², Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 795 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 52,20 m², Warszawa, Żoliborz, Stanisława Dygata, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 157 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 47,00 m², Warszawa, Żoliborz, Elbląska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
680 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 47,32 m², Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 050 000 zł
Kawalerka 32,00 m², Warszawa, Żoliborz, Pl. Inwalidów/Śmiała/idealnie ciche/klimatyczne, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
599 000 zł
Reklama
Mieszkanie dwupokojowe 42,07 m², Warszawa, Żoliborz, Krasińskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
740 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie trzypokojowe 62,53 m², Warszawa, Żoliborz, Potocka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
895 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 43,00 m², Warszawa, Żoliborz, Włościańska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
765 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 41,80 m², Warszawa, Żoliborz, Elbląska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
660 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 35,60 m², Warszawa, Żoliborz, ks. Jerzego Popiełuszki, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
650 000 zł
Kawalerka 20,00 m², Warszawa, Żoliborz, Władysława Broniewskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
335 000 zł
Kawalerka 29,50 m², Warszawa, Żoliborz, Władysława Broniewskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
449 000 zł
Mieszkanie pięciopokojowe 125,00 m², Warszawa, Żoliborz, Przasnyska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
2 990 000 zł
Kawalerka 28,00 m², Warszawa, Żoliborz, Krasińskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
495 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 56,00 m², Warszawa, Żoliborz, Stefana Czarnieckiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 500 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 45,17 m², Warszawa, Żoliborz, Hanki Czaki, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
860 000 zł

Mieszkania Warszawa Żoliborz Sprzedaż

Żoliborz to najmniejsza warszawska dzielnica, jeśli brać pod uwagę powierzchnię. Mimo to jest to jedna z najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic stolicy. Pomimo niewielkiej powierzchni, Żoliborz zamieszkuje ponad 50 tys. osób. Mieści się tutaj wiele ważnych dla Warszawy obiektów architektonicznych, sakralnych, czy kulturalnych. Nie powinno zatem dziwić, że mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Żoliborzu cieszą się dużą popularnością.

Mieszkania Żoliborz - czemu warto?

Nie bez powodu na mieszkania na sprzedaż na Żoliborzu cieszą się duża popularnością. Przede wszystkim jest to dzielnica leżąca w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Do Śródmieścia jest blisko z każdego miejsca na Żoliborzu. Niewątpliwie istotne jest również to, że dzielnica w dużej mierze leży nad Wisłą. Swobodny dostęp do rzeki oraz mostów jest cenny z wielu powodów. Po pierwsze Warszawiacy uwielbiają spędzać czas wolny na warszawskich plażach i bulwarach ciągnących się wzdłuż najdłuższej polskiej rzeki. Po drugie dzięki bliskości mostów transport z Żoliborza na Pragę oraz pozostałe prawobrzeżne dzielnice jest bardzo ułatwiony.

Żoliborz to dzielnica, która ma wiele do zaoferowania. Oczywiście nie brakuje tutaj żadnych elementów codziennej infrastruktury życiowej, takich jak przychodnie, szkoły, sklepy czy punkty handlowe. Ponadto jest to obszar bardzo klimatyczny, obfitujący w urocze kawiarnie i restauracje. Dzisiaj Żoliborz to dzielnica, do której chętnie przyjeżdżają mieszkańcy innych regionów Warszawy. Jednocześnie Żoliborz jest stosunkowo spokojną dzielnicą, w której nie jest trudno znaleźć spokojne miejsce, umożliwiające wyciszenie.

Na Żoliborzu znajduje się wiele terenów zielonych. Warto wskazać choćby Park Cytadela, znajdujący się rzecz jasna w sąsiedztwie Cytadeli Warszawskiej. Jest to historyczna fortyfikacja, stanowiąca jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych nie tylko Żoliborza, ale całej Warszawy.

Nowe mieszkania Żoliborz

Wybór mieszkań na Żoliborzu jest dosyć duży, pomimo że jak wspominaliśmy, jest to relatywnie mała dzielnica. Niemniej jednak powstają tutaj nowe budynki. Nowe mieszkania na Żoliborzu to przeważnie wykonane w wysokim standardzie apartamenty. Niemniej jednak czasami dostępne są również nieruchomości nieco bardziej ekonomiczne. Wiele z mieszkań budowanych na Żoliborzu mieści się w kameralnych, co najwyżej kilkupiętrowych budynkach. Tym samym mieszkańcy Żoliborza mogą się poczuć jak na prowincji, pomimo że mieszkają praktycznie w centrum miasta.

Rynek wtórny Warszawa Żoliborz

Na Żoliborzu nie brakuje mieszkań z rynku wtórnego. Każdy powinien znaleźć tutaj to, czego potrzebuje. Dostępne są przestronne lokale w starych kamieniach, jak i skromniejsze mieszkania w nieco nowszych blokach. Różnice w metrażu i standardzie wykończenia są bardzo duże. Podobnie ceny mieszkań w Warszawie na Żoliborzu są mocno zróżnicowane. Zwłaszcza jeśli chodzi właśnie o rynek wtórny. Często warto zainteresować się starszymi lokalami, w nieco gorszym stanie technicznym. Właściciele sprzedają je w bardzo obniżonych cenach, a czasami wystarczy stosunkowo niewielki nakład finansowy, aby przywrócić nieruchomościom ich dawny blask.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 829 osób
UP