Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga Północ

Znaleziono 70 ofert
Wyszukuję...
WSZYSTKIE OFERTY
Mieszkanie trzypokojowe 47,00 m², Warszawa, Praga Północ, Radzymińska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
480 000 zł
Kawalerka 33,40 m², Warszawa, Praga Północ, Stalowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
459 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 65,00 m², Warszawa, Praga Północ, Jagiellońska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 072 500 zł
Mieszkanie dwupokojowe 53,00 m², Warszawa, Praga Północ, Władysława Skoczylasa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
820 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 44,00 m², Warszawa, Praga Północ, Wileńska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
660 000 zł
Reklama
Mieszkanie trzypokojowe 66,06 m², Warszawa, Praga Północ, Zachariasza, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
860 000 zł
Home Factory, nowe mieszkania, Mostostal S.A., ul. Kotsisa 8, Praga Północ (Pelcowizna), Warszawa Oferta szczegóły link
3D
od 9 900 zł/m²
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie dwupokojowe 37,00 m², Warszawa, Praga Północ, Korsaka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
419 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 37,00 m², Warszawa, Praga Północ, Tadeusza Korsaka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
429 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 44,00 m², Warszawa, Praga Północ, Wileńska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
669 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 61,00 m², Warszawa, Praga Północ, Zachariasza, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
680 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 92,00 m², Warszawa, Praga Północ, Targowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 290 000 zł
Kawalerka 33,40 m², Warszawa, Praga Północ, Stalowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
450 000 zł

Mieszkania Warszawa Praga Północ Sprzedaż

Praga-Północ to jedna z najmniejszych dzielnic Warszawy. Liczy ona zaledwie nieco ponad 11km2 powierzchni. Mimo to jest to region mocno zróżnicowany. Coraz większą popularnością cieszą się w ostatnich latach mieszkania na Pradze-Północ. Dzielnica przechodzi bowiem głębokie przemiany, przez co staje się coraz lepszym miejscem do życia. Znajduje się tutaj zarówno wiele nowych mieszkań, jak i nieruchomości używanych.

Nowe mieszkania Praga-Północ

Zasadniczo na Pradze-Północ dominuje stara zabudowa. Niemniej jednak z roku na rok przybywa również nowych budynków. W dużej mierze są to niewielkie, kameralne budynki z kilkoma mieszkaniami. Niemniej jednak na Pradze-Północ można znaleźć również nowe mieszkanie w zdecydowanie większych blokach. Nowe mieszkania na Pradze-Północ to najczęściej przestronne lokale. Nie brakuje nieruchomości, które dysponują balkonami, a nawet przestronnymi tarasami.

Ceny nowych mieszkań Praga-Północ

Ważną kwestią są relatywnie niskie ceny nowych mieszkań na Pradze-Północ. Z czego one wynikają? Przede wszystkim dzielnica ta leży na prawym brzegu Wisły. Tym samym trzeba pokonać rzekę, aby dostać się na Stare Miasto, czy też do Śródmieścia. Należy jednak mieć na uwadze, że Praga-Północ jest bardzo dobrze połączona z centrum Warszawy. Mowa tutaj zarówno o połączeniu tramwajowym, jak i o metro oraz kolei.

Na ceny mieszkań ma wpływ również dawna renoma dzielnicy. Wielu osobom region ten nadal kojarzy się z dużą przestępczością i biedą. W rzeczywistości jednak poziom bezpieczeństwa oraz poziom życia w tej dzielnicy nie odstają od średniej dla Warszawy.

Rynek wtórny Praga-Północ

Jak już wspomniano, Praga-Północ to dzielnica, w której dominuje starsza zabudowa. Jest to wręcz region uznawany za historyczny. Wszystko przez to, że ostały się tutaj nawet budowle z XIX wieku. Stare kamieniczki niewątpliwie mają swój urok, a mieszkania w nich są wyjątkowe. Nie trudno o tego typu lokale w tej części miasta. Ich ceny są zwykle zdecydowanie niższe od cen nowych mieszkań. Wynika to rzecz jasna z gorszego stanu technicznego. Jednak w wielu przypadkach odrestaurowanie mieszkania nie wymaga wcale ogromnych nakładów finansowych. Tym samym możliwe jest znalezienie niezwykle urokliwego, dużego mieszkania, a wszystko to w rozsądnej cenie.

Oczywiście mieszkania w kamienicach to nie wszystko, co ma do zaoferowania rynek wtórny Praga-Północ. Dzielnica ta była dosyć intensywnie rozbudowywana w czasach PRL. Efektem tego jest wszechobecność zabudowy socrealistycznej. Wieloklatkowe bloki to cecha charakterystyczna tej części miasta.

Mieszkania na Pradze-Północ, w takiej właśnie zabudowie, należą do najtańszych lokali w całej Warszawie. Oczywiście ma to swoją przyczynę. Nieruchomości te w wielu przypadkach są w kiepskim stanie technicznym. Zamysł architektoniczny też nie zawsze jest doskonały. Niemniej jednak liczne z tanich mieszkań z rynku wtórnego na Pradze-Północ to lokale, które po co najwyżej niewielkim remoncie, zapewniają komfortowe życie. Warto zatem rozważyć zakup nieruchomości w tym obszarze, zwłaszcza jeśli szuka się oszczędności.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 809 osób
UP