zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PROFIT Development

Grupa PROFIT Development to wrocławski deweloper, który oferuje mieszkania i domy na sprzedaż we Wrocławiu, Warszawie oraz Łodzi. Zobacz naszą ofertę.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław, Łódź, Warszawa
Kontakt

Opis firmy - PROFIT Development

 
PROFIT Development na rynku deweloperskim funkcjonuje od 2003 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą nowych mieszkań we Wrocławiu, aby w ciągu kolejnych lat rozszerzać swoją działalność o kolejne miasta. Założyciele firmy już w chwili jej tworzenia mogli się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu PROFIT Development rozwija się dynamicznie i konsekwentnie realizuje założoną strategię, dzięki czemu każdego roku oferuje coraz więcej nowych mieszkań. Obecnie prowadzimy działalność inwestycyjną w trzech miastach – Wrocławiu, Łodzi i Warszawie.

W każdym z tych ośrodków wybieramy najbardziej atrakcyjne lokalizacje pod realizację budynków wielorodzinnych oraz nowych osiedli mieszkaniowych. Kompleksowo podchodzimy do całego procesu deweloperskiego – zakupu odpowiedniej działki, projektowania funkcjonalnych przestrzeni, zachowania wysokich standardów jakości budynków oraz profesjonalnej obsługi Klientów. We wszystkich tych obszarach działalności kierujemy się przesłaniem zawartym w trzech słowach: bezpiecznie, nowocześnie i komfortowo.
 

PROFIT Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

9 ofert

Filtruj
Wybrane filtry: