zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PROFIT Development

Wrocław, ul. Rynek 48
pokaż numer telefonu
Oferty:
6 inwestycji
515 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław, Łódź, Warszawa
 
PROFIT Development na rynku deweloperskim funkcjonuje od 2003 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą nowych mieszkań we Wrocławiu, aby w ciągu kolejnych lat rozszerzać swoją działalność o kolejne miasta. Założyciele firmy już w chwili jej tworzenia mogli się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu PROFIT Development rozwija się dynamicznie i konsekwentnie realizuje założoną strategię, dzięki czemu każdego roku oferuje coraz więcej nowych mieszkań. Obecnie prowadzimy działalność inwestycyjną w trzech miastach – Wrocławiu, Łodzi i Warszawie.

W każdym z tych ośrodków wybieramy najbardziej atrakcyjne lokalizacje pod realizację budynków wielorodzinnych oraz nowych osiedli mieszkaniowych. Kompleksowo podchodzimy do całego procesu deweloperskiego – zakupu odpowiedniej działki, projektowania funkcjonalnych przestrzeni, zachowania wysokich standardów jakości budynków oraz profesjonalnej obsługi Klientów. We wszystkich tych obszarach działalności kierujemy się przesłaniem zawartym w trzech słowach: bezpiecznie, nowocześnie i komfortowo.
 
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 6 ofert

Miasta:
Wszystkie Łódź Wrocław Warszawa
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży
Wrocław, ul. Szczęśliwa 33, Sky Tower, 10 piętro

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Warszawa
Warszawa, ul. Mariana Hemara 7

pokaż numer

PROFIT Development - Łódź
Łódź, ul. Traktorowa 24

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę