zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Termin realizacji:
Czynsz (zł):
Wysokość mieszkania (m):
Powierzchnia balkonu lub tarasu (m²):
Metraż salonu (m²):
Metraż sypialni (m²):
Sypialnia:
Układ:
Kuchnia:
Łazienka:
Mieszkanie:
Garaż:
Balkon, taras, ogródek:
Osiedle:
Budynek:
Okna:
Okolica:
Oferty specjalne:
Mapa
Lista
Wybrane filtry:
Wyszukuję...
zamknij
Zobacz także
● mieszkania na sprzedaż 1 pokojowe gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż 2 pokojowe gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż 3 pokojowe gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż 4 pokojowe gorzów wielkopolski ● tanie mieszkania na sprzedaz gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż z windą gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż z tarasem gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż dwupoziomowe gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż z oddzielną kuchnią gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż od 250000 zł do 300000 zł gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż od 300000 zł do 350000 zł gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż od 350000 zł do 400000 zł gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż od 400000 zł do 450000 zł gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż od 450000 zł do 500000 zł gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż od 30 m² do 40 m² gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż od 45 m² do 50 m² gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż od 70 m² do 80 m² gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż od 80 m² do 100 m² gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż od 100 m² gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż górczyn ● mieszkania na sprzedaż piaski ● mieszkania na sprzedaż wawrzyniaka gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż korczaka gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż połaniecka gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż gwiaździsta gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż szarych szeregów gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż wyczółkowskiego gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż kosynierów gdyńskich gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż zacisze gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż walczaka gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż staszica gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż dąbrowskiego gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż ogińskiego gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż zapolskiej gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż kazimierza wielkiego gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż drzymały gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż korcza gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż pluty gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż paderewskiego gorzów wielkopolski ● mieszkania na sprzedaż mickiewicza gorzów wielkopolski
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!

Mieszkania Gorzów Wielkopolski sprzedaż

Gorzów Wielkopolski to największe miasto i siedziba województwa lubuskiego. Położony jest na siedmiu wzgórzach nad rzeką Wartą wśród zieleni 9 parków miejskich oraz kompleksu leśnego będącego fragmentem chronionego obszaru Wysoczyzny Gorzowskiej. Miasto może pochwalić się prężnie rozwijającym się przemysłem m.in. chemicznym, elektronicznym, energetycznym i farmaceutycznym. Na terenie Gorzowa przecinają się dwie ważne drogi krajowe, z których jedna prowadzi w kierunku autostrady A2 co ma kluczowe znaczenia dla handlu i transportu. Gorzów Wielkopolski jest ośrodkiem edukacyjnym zachodniej Polski z rozwijającym się szkolnictwem wyższym. Funkcjonuje tu kilka uczelni m.in. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Wyższa Szkoła Biznesu, a także zamiejscowe oddziały Uniwersytetu Szczecińskiego i AWF-u z Poznania.

Zabudowa mieszkaniowa Gorzowa Wielkopolskiego skupia się w centralnej i północno-wschodniej części miasta. Dzielnice i osiedla funkcjonują jako jednostki pomocnicze ponieważ nie został ustanowiony oficjalny podział administracyjny miasta. Oferty mieszkań na sprzedaż pojawiają się najczęściej na osiedlach położonych na prawym brzegu Warty, wśród których wymienić można Górczyn, Staszica czy Śródmieście. Ceny mieszkań są dość niskie w porównaniu z innymi dużymi miastami Polski i uzależnione od standardu budynku oraz lokalizacji.
Mapa
Lista
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 26 009 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.