Tabelaofert.pl
Twoje oferty
0
0
Typ, cel, rynek
Filtry

Mieszkania Warszawa Rembertów Sprzedaż

Rembertów to jedna z 18 dzielnic Warszawy, zlokalizowana we wschodniej części miasta. Jednostkę administracyjną podzielono na 11 osiedli. Są to: Kawęczyn, Wygoda, Nowa Wygoda, Rembertów, Nowy Rembertów, Stary Rembertów, Karolówka, Zygmuntów, Czaplowizna, Magenta i Mokry Ług. Dzielnica oferuje atrakcyjne warunki mieszkalne nie tylko z uwagi na położenie z dala od centrum miasta.

Kameralnie i spokojnie

Rembertów nie jest dużą dzielnicą zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby mieszkańców. Jedną trzecią terenu wypełniają parki, co przesądza o spokoju i bezpieczeństwie dzielnicy.

Osiedla Rembertowa uchodzą za bezpieczne. Tak właśnie oceniają je osoby, które mieszkają tu całe swoje życie. Nie brakuje rodzin z dziećmi i seniorów, którzy z ulgą chwytają powiew świeżego powietrza z dala od miejskiego zgiełku. Dla osób poszukujących mieszkania na sprzedaż w Warszawie Rembertów przygotowano wciąż powiększającą się ofertę lokali na rynku wtórnym oraz pierwotnym.

W dzielnicy dominuje zabudowa willowa oraz jednorodzinna. Kupujący będą musieli liczyć się z niemałym wydatkiem, jednak - w porównaniu do ofert z pozostałych części stolicy - cena mieszkania na sprzedaż Warszawa Rembertów jest o wiele niższa.

Sprawna komunikacja miejska

Rembertów charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową. Choć nie funkcjonują tu tramwaje ani metro, do każdej części miasta można dostać się autobusem lub pociągiem. Mieszkańcy mogą korzystać z PKP oraz Szybkiej Kolei Miejskiej. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje maksymalnie 40 minut w godzinach szczytu.

Zwolennikom ekologicznych rozwiązań udostępniono także ścieżki pieszo-rowerowe, których łączna długość osiąga prawie 6 km. Trasy ulegają systematycznej rozbudowie. Ciekawostką jest, że ścieżki rowerowe przebiegają wzdłuż czerwonego Szlaku Bitew Warszawskich. Jednośladem można dojechać także nad Zalew Zegrzyński.

Poznając zakątki dzielnicy warto zwrócić uwagę na kościół pw. św. Jana Chrzciciela. Z zewnątrz oszalowano go modrzewiowymi deskami, natomiast w środku można podziwiać późnobarokowy ołtarz główny. Tuż obok kościoła znajduje się drewniana dzwonnica, którą wykonano w 1826 roku.

Sklepy i oferta gastronomiczna

Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości przy poszukiwaniu mieszkania na sprzedaż w Warszawie w dzielnicy Rembertów, warto dodać, że w tej spokojnej okolicy nie brakuje rozrywek, wydarzeń kulturowych oraz miejsc, w których można dokonać zakupów.

Pozostając w kameralnym klimacie należy nadmienić, że nie ma tu wielkich galerii handlowych. Nieco skromniejszym punktem usługowym jest CH HOPSTOP. Na terenie dzielnicy rozsiane są także markety należące do najpopularniejszych sieciówek. Całkiem niedaleko stąd do CH King Cross Praga czy Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna.

Dzielnicowe restauracje oferują smaczne i domowe dania kuchni polskiej i zagranicznej. Nie brakuje też punktów usługowych oraz sklepów oferujących produkty od lokalnych rolników.

Mieszkania na sprzedaż w Rembertowie

W Rembertowie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 165 mieszkań z rynku wtórnego. Biura nieruchomości w Rembertowie oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 26 do 214 m² od 1 do 6 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:
  • kawalerki (16 ofert)
  • mieszkania 2 pokoje (52 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje (51 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje (38 ofert)
  • mieszkania 5 pokoi (8 ofert)
  • mieszkania gotowe do odbioru (44 oferty)
  • mieszkania z ogródkiem (56 ofert)
  • mieszkania z tarasem (3 oferty)
  • mieszkania z balkonem (96 ofert)

Warszawa Rembertów - najczęściej zadawane pytania

Które mieszkania w Rembertowie są najczęściej kupowane?

Ile kosztuje kawalerka w Rembertowie?

Średnia cena kawalerki w Rembertowie wynosi obecnie 431 840 zł.

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w Rembertowie?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w Rembertowie wynosi obecnie 531 201 zł.

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w Rembertowie?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego w Rembertowie wynosi obecnie 644 018 zł.

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego w Rembertowie wynosi obecnie 1 364 631 zł.

Ile kosztuje mieszkanie z ogródkiem w Rembertowie?

Średnia cena mieszkania z ogródkiem w Rembertowie wynosi obecnie 1 302 321 zł.

Jaka jest średnia cena mieszkania w Rembertowie?

Średnia cena metra kwadratowego mieszkania na sprzedaż w Rembertowie wynosi obecnie 12 155 zł/m².