Mieszkania na sprzedaż Warszawa Rembertów

Znaleziono 50 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie czteropokojowe 74,00 m², Warszawa, Rembertów, Topograficzna, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
750 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 56,68 m², Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
556 934 zł
Mieszkanie czteropokojowe 88,75 m², Warszawa, Rembertów, Topograficzna, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
850 225 zł
Mieszkanie czteropokojowe 73,00 m², Warszawa, Rembertów, Frontowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
650 000 zł
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania Warszawa Rembertów Sprzedaż

Rembertów to jedna z 18 dzielnic Warszawy, zlokalizowana we wschodniej części miasta. Jednostkę administracyjną podzielono na 11 osiedli. Są to: Kawęczyn, Wygoda, Nowa Wygoda, Rembertów, Nowy Rembertów, Stary Rembertów, Karolówka, Zygmuntów, Czaplowizna, Magenta i Mokry Ług. Dzielnica oferuje atrakcyjne warunki mieszkalne nie tylko z uwagi na położenie z dala od centrum miasta.

Kameralnie i spokojnie

Rembertów nie jest dużą dzielnicą zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby mieszkańców. Jedną trzecią terenu wypełniają parki, co przesądza o spokoju i bezpieczeństwie dzielnicy.

Osiedla Rembertowa uchodzą za bezpieczne. Tak właśnie oceniają je osoby, które mieszkają tu całe swoje życie. Nie brakuje rodzin z dziećmi i seniorów, którzy z ulgą chwytają powiew świeżego powietrza z dala od miejskiego zgiełku. Dla osób poszukujących mieszkania na sprzedaż w Warszawie Rembertów przygotowano wciąż powiększającą się ofertę lokali na rynku wtórnym oraz pierwotnym.

W dzielnicy dominuje zabudowa willowa oraz jednorodzinna. Kupujący będą musieli liczyć się z niemałym wydatkiem, jednak - w porównaniu do ofert z pozostałych części stolicy - cena mieszkania na sprzedaż Warszawa Rembertów jest o wiele niższa.

Sprawna komunikacja miejska

Rembertów charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową. Choć nie funkcjonują tu tramwaje ani metro, do każdej części miasta można dostać się autobusem lub pociągiem. Mieszkańcy mogą korzystać z PKP oraz Szybkiej Kolei Miejskiej. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje maksymalnie 40 minut w godzinach szczytu.

Zwolennikom ekologicznych rozwiązań udostępniono także ścieżki pieszo-rowerowe, których łączna długość osiąga prawie 6 km. Trasy ulegają systematycznej rozbudowie. Ciekawostką jest, że ścieżki rowerowe przebiegają wzdłuż czerwonego Szlaku Bitew Warszawskich. Jednośladem można dojechać także nad Zalew Zegrzyński.

Poznając zakątki dzielnicy warto zwrócić uwagę na kościół pw. św. Jana Chrzciciela. Z zewnątrz oszalowano go modrzewiowymi deskami, natomiast w środku można podziwiać późnobarokowy ołtarz główny. Tuż obok kościoła znajduje się drewniana dzwonnica, którą wykonano w 1826 roku.

Sklepy i oferta gastronomiczna

Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości przy poszukiwaniu mieszkania na sprzedaż w Warszawie w dzielnicy Rembertów, warto dodać, że w tej spokojnej okolicy nie brakuje rozrywek, wydarzeń kulturowych oraz miejsc, w których można dokonać zakupów.

Pozostając w kameralnym klimacie należy nadmienić, że nie ma tu wielkich galerii handlowych. Nieco skromniejszym punktem usługowym jest CH HOPSTOP. Na terenie dzielnicy rozsiane są także markety należące do najpopularniejszych sieciówek. Całkiem niedaleko stąd do CH King Cross Praga czy Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna.

Dzielnicowe restauracje oferują smaczne i domowe dania kuchni polskiej i zagranicznej. Nie brakuje też punktów usługowych oraz sklepów oferujących produkty od lokalnych rolników.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 825 osób
UP