Grupa ROBYG

Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 1
pokaż numer telefonu
Oferty:
9 inwestycji
371 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Warszawa, Wrocław
Misja firmy ROBYG
Pragniemy być naturalnym wyborem dla każdego, kto szuka mieszkania w dobrym standardzie i lokalizacji za satysfakcjonującą cenę. Chcemy tworzyć przyjazne i bezpieczne miejsca do życia. Dlatego projektujemy je w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, z myślą o środowisku naturalnym oraz potrzebach poszczególnych osób i całych społeczności. Na naszych osiedlach tworzymy funkcjonalne, bogate w roślinność przestrzenie zachęcające do zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. W budynkach stosujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania sprzyjające ekologii i oszczędzaniu. Wierzymy, że odpowiedzialne budownictwo jest elementem budowania wspólnoty, w której każdy jest ważny. Nasze inwestycje to nie tylko budynki do mieszkania — to dobre miejsce do życia w Twoim stylu.

Doświadczenie i historia
W ROBYG od 20 lat zmieniamy polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Wiele lat doświadczenia w sprzedaży mieszkań i tworzeniu przestrzeni życiowej pozwala na idealne dostosowanie budowanych osiedli do potrzeb współczesnego odbiorcy. Jako pierwszy deweloper w Polsce zaoferowaliśmy naszym klientom system inteligentnego domu w standardzie.
W okresie 2010 – 2018 byliśmy notowani na GPW. Aktywnie inwestujemy w czterech dużych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu.

Standard
Inwestycje ROBYG to wysoki standard deweloperski, nowoczesna architektura, eleganckie bryły budynków i funkcjonalne wnętrza. Kompleksowo projektujemy przestrzenie naszych inwestycji, dbając by osiedla były funkcjonalne, kompletne i przyjazne dla przyszłych mieszkańców, a nowe mieszkania spełniały najwyższe wymagania. Na elewacjach stosujemy m.in. klinkier, stal, szkło. Części wspólne inwestycji ROBYG projektujemy indywidualnie z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Równie ważna jest dla nas ochrona zasobów naturalnych, dlatego na naszych osiedlach wdrażamy ekologiczne rozwiązania. Dzięki temu chronimy środowisko, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji mieszkań dla naszych klientów.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 9 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa Wrocław
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży Jagodno
Wrocław, ul. Grabiszyńska 85

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Mokotów
Warszawa, ul. Bergamotki 4

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Port Popowice
Wrocław, ul. Białowieska 91a

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Poznań
Poznań, ul. Wojciechowskiego 7-17

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Praga Południe
Warszawa, ul. Żupnicza 25

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Ursus
Warszawa, ul. Posag 7 Panien 12

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Wilanów
Warszawa, ul. Branickiego

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Włochy
Warszawa, ul. Wiktoryn 6

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Wrocław
Wrocław, ul. Grabiszyńska 85

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę