Mieszkania do wynajęcia Gdańsk

Znaleziono 113 ofert
FILTRUJ
Wyszukuję...
WSZYSTKIE OFERTY
Mieszkanie dwupokojowe 43,00 m², Gdańsk, Wrzeszcz, Mariana Hemara, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 900 zł
Mieszkanie dwupokojowe 55,00 m², Gdańsk, Jasień, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 75,00 m², Gdańsk, Przymorze, Obrońców Wybrzeża, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
4 700 zł
Kawalerka 36,00 m², Gdańsk, Przymorze, Obrońców Wybrzeża, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 900 zł
Kawalerka 28,00 m², Gdańsk, Zaspa, Dywizjonu 303, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 500 zł
Mieszkanie trzypokojowe 54,23 m², Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Wielkopolska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 200 zł
Mieszkanie trzypokojowe 56,00 m², Gdańsk, Chełm, Nieborowska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 100 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 50, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie dwupokojowe 42,40 m², Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Hokejowa, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 300 zł
Mieszkanie dwupokojowe 44,90 m², Gdańsk, Piecki-Migowo, Myśliwskie Wzgórze, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 300 zł
Kawalerka 30,00 m², Gdańsk, Śródmieście, Toruńska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 34,00 m², Gdańsk, Zaspa, Jana Pawła Ii, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 500 zł
Mieszkanie trzypokojowe 70,00 m², Gdańsk, Letnica, Starowiejska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
4 400 zł
Mieszkanie dwupokojowe 49,00 m², Gdańsk, Śródmieście, Stara Stocznia, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
5 300 zł
Mieszkanie dwupokojowe 40,00 m², Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jakuba Wejhera, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 500 zł
Mieszkanie dwupokojowe 37,00 m², Gdańsk, Śródmieście, Długie Ogrody, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 600 zł
Mieszkanie dwupokojowe 47,00 m², Gdańsk, Śródmieście, Stara Stocznia, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 400 zł
Mieszkanie dwupokojowe 45,00 m², Gdańsk, Przymorze, Czarny Dwór, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 800 zł
Mieszkanie dwupokojowe 60,65 m², Gdańsk, Piecki-Migowo, Królewskie Wzgórze, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 800 zł
Kawalerka 27,00 m², Gdańsk, Przeróbka, Teofila Lenartowicza, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 200 zł

Mieszkania Gdańsk Wynajem

Najczęściej poszukiwane mieszkania na wynajem to kawalerki i dwupokojowe lokale w dobrej lokalizacji. W Gdańsku, dzięki dobrej komunikacji publicznej, za atrakcyjne lokalizacje mogą uchodzić nie tylko centralne położone dzielnice.

Bez wątpienia położenie mieszkania w niedalekiej odległości od linii SKM jest w Gdańsku postrzegane jako najbardziej pożądane. Zatem wynajem w takich dzielnicach jak Wrzeszcz, Przymorze i Zaspa cieszy się największym zainteresowaniem.
Równie atrakcyjne są dzielnice dobrze skomunikowane ze Śródmieściem oraz wspomnianym Wrzeszczem. Mieszkania na wynajem na Morenie (Piecki-Migowo), w Chełmie czy Ujeścisku, dzięki nowym linia tramwajowym oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, również zyskują w ostatnich latach na atrakcyjności.

Tańsze oferty dotyczą mieszkań zlokalizowanych w dzielnicach bardziej oddalonych od centrum, takich jak Łostowice, Kowale czy Jasień.
Wybór tych ostatnich jest wskazany, szczególnie dla osób rozważających wynajem mieszkania w Gdyni, czy Pruszczu Gdańskim, gdzie pracują lub się uczą. Dzięki Obwodnicy, dojazd jest sprawny i szybki.

 

Wynajem mieszkań Gdańsk - czemu warto?

Obecnie Gdańsk jest powszechnie uznawany za jedno z najlepszych polskich miast do życia. Nie ma w tym ani odrobiny przesady, gdyż miejscowość ta ma naprawdę wiele do zaoferowania. Na pierwszy plan wysuwa się z pewnością lokalizacja Gdańska. Dzięki położeniu nad Morzem Bałtyckim, miasto można pochwalić za wyjątkowo czyste powietrze. Poziom smogu zalegającego nad miastem nie przekracza dopuszczalnych norm nawet zimą. Tak dobry stan powietrza z pewnością wynika również z dużej ilości zieleni w mieście.

 

Gdańsk stał się również bardzo nowoczesnym miastem, co widać choćby w specyfice infrastruktury, która tu powstaje. Ponadto, w stolicy województwa pomorskiego pojawia się coraz więcej innowacyjnych przedsiębiorstw, dzięki którym Gdańszczanie znajdują interesującą i dobrze płatną pracę.

 

Wynajem mieszkań staje się w Gdańsku coraz popularniejszy. Wartość tego rynku stale rośnie. Z czego to wynika? Możliwe, że wpływ na tę sytuację mają wysokie ceny mieszkań na sprzedaż i to zarówno tych dostępnych na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Obecnie stawki są zbliżone do do cen mieszkań w Warszawie i Krakowie, gdzie nieruchomości mieszkalne są najdroższe w Polsce. Rzecz w tym, iż coraz więcej osób nie może sobie pozwolić na kupno mieszkania przez brak funduszy oraz niemożność otrzymania wystarczająco wysokiego kredytu. Tym samym ludzie Ci decydują się na wynajem mieszkań.

 

Specyfika wynajmu mieszkań w Gdańsku

Niewątpliwie, ze względu na typ najemców, rynek wynajmu mieszkań w Gdańsku jest specyficzny. Duży odsetek stanowią studenci, których w Gdańsku stale przybywa. Niemniej jednak mieszkania wynajmują również rodziny z dziećmi. Na czym polega niezwykłość rynku wynajmu w Gdańsku? Rzecz w tym, iż wyjątkowo dużą część rynku stanowi wynajem krótkoterminowy. Wynika to z częściowo turystycznego charakteru miasta. Wiele osób przyjeżdża do Gdańska na kilka tygodni lub nawet dni. Niektórzy turyści, zwłaszcza zagraniczni, wolą wynająć przytulne mieszkanie zamiast pokoju hotelowego.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 308 osób
UP