Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wesoła

Znaleziono 14 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie trzypokojowe 55,60 m², Warszawa, Wesoła, Brzozowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
685 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 45,40 m², Warszawa, Wesoła, Wschodnia, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
477 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 45,40 m², Warszawa, Wesoła, Wschodnia, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
477 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 56,30 m², Warszawa, Wesoła, Wschodnia, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
667 000 zł
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania Warszawa Wesoła Sprzedaż

Wesoła jest jedną z dzielnic Warszawy, zlokalizowaną w południowo-wschodniej części miasta. Składa się z 6 osiedli o łącznej powierzchni 22,6 km2, którą zamieszkuje około 26 tys. osób. Sporą część dzielnicy pokrywają lasy, co stwarza idealne warunki do spacerów w korzystnym mikroklimacie. To dlatego deweloperzy wznoszą tu kolejne mieszkania na sprzedaż Warszawa Wesoła w atrakcyjnych cenach.

Peryferyjna dzielnica w spokojnej okolicy

Dzielnica, w której dominują lasy, szybko stała się celem inwestorów. Tuż po II wojnie światowej, kiedy Wesoła była jeszcze samodzielnym miastem, powstawały domy o zabudowie willowej. Dziś to przede wszystkim dzielnica pełna domów jednorodzinnych i nowych, niewielkich inwestycji, z których powstają mieszkania na sprzedaż w Warszawie Wesoła.

Jakość życia sprawia, że na zakup nieruchomości jest coraz więcej chętnych. Dzielnica nazywana jest zielonymi płucami Warszawy – głównie z tego względu osiedlają się tu seniorzy (choć dominują ci, którzy mieszkają tu od urodzenia) oraz rodziny z dziećmi, które poszukują spokojnych okolic do spacerów z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Na łonie natury

Jedną z największych atrakcji jest Mazowiecki Park Krajobrazowy. Swoją powierzchnią obejmuje obszar Wesołej, Wawra oraz Radości. Ogromny, niespełna 16-hektarowy obszar sprzyja długim spacerom wśród sosnowych i dębowych drzew. Na terenie parku zachowały się torfowiska, w tym rozległe „Bagno Całowanie”. Utworzono łącznie 9 rezerwatów, gdzie występuje ponad tysiąc gatunków roślin (w tym 60 pod ochroną) oraz 230 gatunków kręgowców. Podziwianiu przyrody służą liczne szlaki turystyczne i edukacyjne, a także ścieżki rowerowe.

Edukacja

Rodziny poszukujące mieszkania na sprzedaż w Warszawie Wesoła sprawdzają też, czy w okolicy jest dostateczna liczba szkół. Oferta edukacyjna jest tu bardzo dobra na poziomie przedszkolnym i podstawowym – na terenie dzielnicy znajduje się 10 placówek prywatnych oraz publicznych, kształcących uczniów na poziomie elementarnym. Placówką, która wyróżnia się na tle innych, jest Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa, oferująca zintegrowane kształcenie językowo-przedmiotowe.

Niestety w dzielnicy nie ma szkół ponadpodstawowych ani uczelni wyższych. Dalsza nauka możliwa jest w placówkach znajdujących się w pobliskich dzielnicach.

Oferta kulturalna

Mieszkańcy dzielnicy Wesoła mogą poszerzać swoje horyzonty, uczestnicząc w zajęciach organizowanych przez Ośrodek Kultury Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy. Zarówno dorośli, jak i ich podopieczni mogą oglądać liczne spektakle, koncerty i brać udział w wydarzeniach organizowanych przez pracowników ośrodka. W dzielnicy działa też Biblioteka Publiczna, która oprócz bogatego zbioru książek ma także ciekawie zapełniony kalendarz imprez na kolejne miesiące.

Dzielnica Wesoła ma wiele do zaoferowania. Korzystny mikroklimat, bezpieczna i spokojna okolica to dobre argumenty do poszukiwania mieszkania na sprzedaż Warszawa Wesoła.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 830 osób
UP