ogłoszenia polecane

WYBIERZ MIESZKANIE – NIE PRZEGAP SWOJEJ OKAZJI

Oferta obejmuje:

indywidualny projekt koncepcyjny wnętrza, dostosowany do Państwa potrzeb,
25.000+ w prezencie na zakup sprzętu RTV lub AGD
lub
miejsce postojowe w hali garażowej za 1 zł.

* oferta ograniczona czasowo

Oferty nie łączą się. Szczegóły w Biurze Obsługi Klienta.
Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty specjalnej. Wybierz mieszkanie i ofertę, która najbardziej Ci odpowiada.

SKŁODOWSKIEJ 8:
wykończenie pod klucz z rabatem 20% lub zewnętrzne miejsce postojowe za 1 zł (dla mieszkań powyżej 50 m2)

SREBRNY STOK:
wykończenie pod klucz z rabatem 20% lub zewnętrzne miejsce postojowe  za 1 zł (dla mieszkań powyżej 60 m2)


ogłoszenia

Prześwietlamy jedyną taką ofertę na rynku. Klientom Murapolu, którzy teraz kupują mieszkanie, przysługuje specjalna premia. Dzięki niej przez cały rok nie muszą płacić rat kredytu hipotecznego. Zrobi to za nich Murapol.

Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy, właśnie uruchomił specjalny program, który wspiera osoby kupujące mieszkanie na kredyt. Akcja „Rok bez rat za mieszkanie” potrwa przez dwa tygodnie i obejmuje mieszkania Murapolu w całej Polsce. Sprawdziliśmy, co trzeba zrobić, by pieniądze na raty zostały w portfelu.

Jak otrzymać premię Murapolu? Wystarczy sprawdzić jedyną taką ofertę promocyjnych mieszkań dostępną na stronie murapol.pl. Spotkanie z doradcą dewelopera w jednym z 12 miast pozwoli wybrać i zarezerwować najlepsze dla siebie mieszkanie. Wysokość zaoszczędzonej kwoty poznajemy tuż po uzyskaniu w banku decyzji kredytowej wraz z informacją o miesięcznej wysokości raty. Równowartość pieniężną 12 rat kredytu hipotecznego klient otrzymuje od Murapolu po podpisaniu umowy zakupu. Taka premia w momencie zakupu mieszkania daje nie tylko spokój. Pozwala też wygodnie zaplanować spłatę pozostałej części kredytu. Dzięki zaoszczędzonym pieniądzom łatwiej też będzie wykończyć mieszkanie, kupić meble czy zorganizować przeprowadzkę. Warto się pospieszyć, bo promocja Murapolu jest ograniczona czasowo.

Do końca promocji zostało 11 dni

Nie przegap okazji!

Ostatnie apartamenty w standardzie deweloperskim czekają na nowych właścicieli.

Rozpoczynamy finałowe odliczanie. Pozostały już ostatnie wolne apartamenty w standardzie deweloperskim. Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj jedno z tych wyjątkowych mieszkań. Czeka na Ciebie komfort w najlepszym wydaniu i w najwyższym standardzie – a to wszystko tylko 650 metrów od morza.

Daj się uwieść jedynemu w swoim rodzaju klimatowi Ustki i wybierz swój wymarzony apartament.
Do końca promocji zostało 7 dni

Miejsce postojowe w hali garażowej i piwnica w cenie mieszkania!