zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domy do wynajęcia

Więcej opcji:
wybierz z listy
Ogrzewanie:
Kanalizacja:
Opcje dodatkowe:
Wiek nieruchomości:
Standard wykończenia:
Materiał:
Wyświetlanie wyników:
Numer oferty:
Słowa kluczowe:
Ulica:
Ogłoszeniodawcy:
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
WSZYSTKIE OFERTY
1
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Domy do wynajęcia

Wynajem domów to oferta wyjątkowa na rynku nieruchomości. Pod względem liczby ogłoszeń ustępuje znacznie ofercie mieszkania na wynajem i jest kierowana do odbiorcy bardziej wymagającego.

Nowe domy znajdują najemców wśród pracowników firm, oddelegowanych do pracy w innym mieście, którzy przeprowadzają się czasowo z rodzinami.
Starsze domy, w szczególności te dobrze zlokalizowane, są często poszukiwane przez firmy na biura lub lokale usługowe.

Domy o charakterze wypoczynkowym, położone w górach, nad jeziorami lub nad morzem są z kolei często wynajmowane na okresy krótkie, sezonowo.

Rynek najmu domów w Polsce jest zdominowany przez agencje nieruchomości, którym właściciele powierzają zadanie znalezienia najemców. Przez najmujących postrzegany jest jako stabilniejszy niż najem mieszkań, z mniejsza rotacja najemców i większą zyskownością. 
Wśród minusów wymieniana jest szybsza amortyzacja nieruchomości i konieczność ponoszenia znacznych wydatków na wykończenie.

Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 375 osób