zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domy na sprzedaż Zielona Góra

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Powierzchnia działki (m²):
Pokoje:
Ogrzewanie:
Kanalizacja:
Opcje dodatkowe:
Wiek nieruchomości:
Standard wykończenia:
Materiał:
Wyświetlanie wyników:
Numer oferty:
Słowa kluczowe:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W ZIELONEJ GÓRZE

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Urszula Fijałkowska - WGN Nieruchomości

Urszula Fijałkowska

WGN Nieruchomości
pokaż numer
Jolanta Więzik - freedom nieruchomości

Jolanta Więzik

freedom nieruchomości
pokaż numer

Domy Zielona Góra Sprzedaż

Zielona Góra jest miastem powiatowym położony na terenie Dolnego Śląska w województwie lubuskim. W związku z niewielkimi zniszczeniami jakie przyniosła II wojna światowa zachowała się w większości zabytkowa zabudowa miasta. Unikalna architektura wyróżnia ratusz, wiele kościołów, kaplic i domów pochodzących sprzed kilku wieków.

Zielona Góra skupia życie kulturalne regionu. Ważnym, corocznym wydarzeniem jest Winobrania – słynna impreza plenerowa odbywająca się we wrześniu, której towarzyszą koncerty, jarmark i prezentacja produktów regionalnych. Poza tym odbywa się wiele innych imprez i festiwali muzycznych, filmowych i folklorystycznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Większą część powierzchni Zielonej Góry zajmują zabudowania mieszkalne. Pozostały teren to parki miejskie w tym jeden z największych - Park Piastowski. Miasto nie jest podzielone na dzielnice administracyjne ale wyróżnia się w nim osiedla, które są jednostkami pomocniczymi gminy. Osiedla domów jednorodzinnych rozmieszczone są w południowo-środkowej części miasta. Najwięcej ofert domów na sprzedaż można znaleźć na osiedlach Jędrzychów, Raculka, Słowackiego i Malarzy.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 12 882 osoby