zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieszkania do wynajęcia Lublin

Więcej opcji:
wybierz z listy
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Ogłoszeniodawcy:
62 oferty
Sortuj: najnowsze
Filtruj Sortuj
62 oferty
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W LUBLINIE

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Joanna Kubiak - freedom nieruchomości

Joanna Kubiak

freedom nieruchomości
pokaż numer
Robert Przyłucki - WGN Nieruchomości

Robert Przyłucki

WGN Nieruchomości
pokaż numer

Mieszkania Lublin Wynajem

Lublin to stolica województwa lubelskiego. Miasto liczy niemal 400 tys. mieszkańców, co czyni go największym oraz najważniejszym ośrodkiem miejskim w tej części kraju. Dzisiaj Lublin to miasto rozwinięte gospodarczo, które posiada bogate zaplecze sportowe, kulturalne i rozrywkowe. W zasadzie jest to miasto kompletne, w którym każdy może się odnaleźć. Wynajem mieszkań w Lublinie cieszy się zatem dużym powodzeniem. Wynika to również z tego, że wielu studentów decyduje się podjąć edukację właśnie w tym mieście. Jest to konsekwencją wysokiego poziomu kształcenia w mieście oraz atrakcyjnych perspektyw zawodowych. Ponadto, do Lublina przyciągają również niskie koszty życia. Jest to jedno z najtańszych miast wojewódzkich w kraju. Dotyczy to również mieszkań na wynajem w Lublinie.

Wynajem Lublin - mieszkania w rozwijającym się mieście

Niewątpliwie Lublin należy do miast rozwijających się. Jeszcze kilkanaście lat temu miejscowość ta nie przyciągała do siebie migrantów z innych części kraju. Sytuacja gospodarcza miasta była kiepska, co przekładało się na niski poziom życia mieszkańców. Dzisiaj jest jednak zupełnie inaczej. Miasto dysponuje wysokim budżetem, przez co nieustannie powstają nowe inwestycje. Jedną z nich była budowa Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Dzisiaj działa w nim wiele renomowanych firm, które zatrudniają między innymi absolwentów lubelskich uczelni. Inwestycja ta przyczyniła się do obniżenia bezrobocia w mieście oraz podwyższenia średnich zarobków mieszkańców.

Oczywiście w mieście powstaje również wiele inwestycji deweloperskich. W różnych częściach miasta co chwilę powstają nowe osiedla. Niektóre z nich to osiedla ekskluzywne budowane raczej dla osób bardziej zamożnych. W Lublinie nie brakuje apartamentów na sprzedaż i wynajem. Jednak powstają również zwyczajne osiedla. Warto zaznaczyć, że ceny mieszkań w Lublinie w porównaniu do innych miast o podobnej wielkości, są dziś relatywnie niskie, stąd też nie brakuje chętnych na zakup nowych nieruchomości.

Wynajem Lublin - nowe i starsze budownictwo

Nowe mieszkania w Lublinie często są kupowane przez inwestorów. Ich celem jest zarobek na wynajmie mieszkań w Lublinie. Oczywiście im nowsze mieszkanie, tym droższa cena wynajmu. W Lublinie nie brakuje jednak również starszych mieszkań na wynajem. Mowa tutaj o lokalach mieszczących się w kamienicach oraz blokach wybudowanych kilkadziesiąt lat temu. Stawki za najem tego typu nieruchomości są nawet o kilkadziesiąt procent niższe od cen za wynajem kilkuletnich mieszkań.

Należy jednak mieć na uwadze, że standard starszych mieszkań przeważnie jest o wiele niższy. Ponadto, mieszkania te noszą ślady zużycia. Możliwe, że niektóre instalacje nie są w pełni sprawne lub też występują jakieś mankamenty, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Tym samym zawsze warto dobrze się zastanowić, czy ważniejszy jest wyższy standard mieszkania, czy też niższa cena. Należy w tym miejscu podkreślić, że wynajem mieszkań w Lublinie jest stosunkowo tani również w przypadku nowych nieruchomości.

Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 19 944 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.