Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wilanów

Znaleziono 70 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie trzypokojowe 102,00 m², Warszawa, Wilanów, Adama Branickiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
2 050 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 81,80 m², Warszawa, Wilanów, al. Rzeczypospolitej, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 464 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 70,10 m², Warszawa, Wilanów, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
995 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 42,50 m², Warszawa, Wilanów, Kazachska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
738 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 88,00 m², Warszawa, Wilanów, Jara, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 280 000 zł
Reklama
Mieszkanie dwupokojowe 52,00 m², Warszawa, Wilanów, Królowej Marysieńki, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
520 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie dwupokojowe 55,46 m², Warszawa, Wilanów, Franciszka Klimczaka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 020 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 49,18 m², Warszawa, Wilanów, Herbu Szreniawa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
885 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 135,50 m², Warszawa, Wilanów, Bruzdowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
2 236 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 90,60 m², Warszawa, Wilanów, Sarmacka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 590 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 74,00 m², Warszawa, Wilanów, Sarmacka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 440 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 76,40 m², Warszawa, Wilanów, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 300 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 73,86 m², Warszawa, Wilanów, Aleksandra Gieysztora, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 455 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 64,00 m², Warszawa, Wilanów, Księdza Prymasa Augusta Hlonda, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
995 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 55,00 m², Warszawa, Wilanów, Sarmacka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
819 000 zł

Mieszkania Warszawa Wilanów sprzedaż

Wilanów to jedna z najdalej wysuniętych na południe dzielnic Warszawy. Pomimo dużej odległości dzielącej tę dzielnicę od centrum miasta, ceny mieszkań na Wilanowie nie należą do najtańszych. Niemal od zawsze obszar ten uważany jest za prestiżowe miejsce do zamieszkania. Wilanów to dzielnica luksusowa, w której powstają jednak również nieco tańsze nieruchomości.

Słynna dzielnica Wilanów

Wilanów to słynna dzielnica, o której słyszał prawie każdy, nawet jeśli nie mieszka w Warszawie. Przede wszystkim dzielnica ta kojarzy się z luksusem. Już w ubiegłym wieku masowo wykupywali tu mieszkania biznesmeni, artyści czy sportowcy. W sumie obecnie dzielnicę zamieszkuje nieco ponad 40 tys. mieszkańców. Skojarzenie tego regionu z luksusem niewątpliwie przynajmniej po części wynika z obecności na jego terenie Pałacu w Wilanowie, stanowiącego jedną z największych atrakcji turystycznych stolicy. Wnętrze pałacu, podobnie jak jego ogrody, robi wrażenie na każdym odwiedzającym.

Miasteczko Wilanów i wiele więcej

Początkiem XXI wieku powstał pomysł, aby na terenie słabo jeszcze zagospodarowanego WIlanowa, stworzyć "miasto w mieście". Mowa o Miasteczku WIlanów, czyli olbrzymim, samowystarczalnym osiedlu. Projekt udało się zrealizować, choć nie w całości. Obecnie Miasteczko Wilanów istnieje i wciąż jest rozbudowywane. Charakteryzuje je zaplanowana zabudowa, dostęp do wszelkich niezbędnych usług, a także dobrze rozwinięta infrastruktura handlowa. Ponadto na terenie Miasteczka WIlanów znajdują się liczne żłobki, przedszkola i szkoły. Osiedle to uważane jest za bardzo prestiżowe.

Jednak Wilanów to nie tylko nowoczesne Miasteczko Wilanów, ale również zabudowa innego rodzaju. O ile na terenie Miasteczka Wilanów większość zabudowy stanowią bardzo niskie budynki, o tyle w pozostałych częściach dzielnicy nie brakuje wysokich wieżowców. Większość budynków mieszkalnych na WIlanowie to nowoczesne bloki wybudowane w większości w tym wieku. Niewiele jest starszych budynków, przez co rynek wtórny na WIlanowie jest bardzo mały.

Mieszkania Wilanów - czy warto?

Niewątpliwie WIlanów to jedna z najbardziej zadbanych dzielnic Warszawy. Jest tutaj czysto, ale też spokojnie. W statystykach bezpieczeństwa WIlanów od lat zajmuje czołowe miejsca. Nie brakuje również terenów zielonych, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi czy też po prostu częstym kontaktom z naturą. Mieszkańcy lubią spędzać czas w ogrodach wokół Pałacu w Wilanowie, czyli w Parku WIlanowskim, jak również w Parku Natolin.

Ceny mieszkań Wilanów

Stawki za metr kwadratowy mieszkania w WIlanowie nie odstają znacząco od średnich stawek w Warszawie, jednak są od nich nieco wyższe. Nie ma bowiem wątpliwości, że Wilanów to atrakcyjna dzielnica posiadająca szereg zalet. Jednocześnie jest to dzielnica dosyć ekskluzywna. Co więcej, znajduje się relatywnie daleko od centrum miasta i nie posiada bezpośredniego dostępu do metra. To wszystko sprawia, że wiele osób rezygnuje z poszukiwania mieszkania w tej części miasta. Warto również wspomnieć o tym, że metraż przeciętnego mieszkania na Wilanowie jest zdecydowanie większy niż w przypadku mieszkań w innych dzielnicach. Ponadto o wiele częściej sprzedawane są tutaj mieszkania 3- i 4-pokojowe od mieszkań 2-pokojowych i kawalerek.Obecnie Wilanów rozwija się na wiele sposobów, przez co mają tutaj miejsce zróżnicowane inwestycje. Powstają ekonomiczne mieszkania, dostępne w stosunkowo niskich cenach. Niemniej jednak dominują przestronne apartamenty. Jeśli chodzi o metraż najczęściej budowanych mieszkań na Wilanowie, jest on zdecydowanie większy niż w innych częściach stolicy Polski. Wilanów to dzielnica prestiżowa, przez co mieszkania wykończone są najczęściej w wysokim standardzie. Bardzo często do mieszkania przynależy duży taras. Ponadto w budynkach można liczyć na dodatkowe udogodnienia, takie jak sauna czy basen.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 816 osób
UP