ogłoszenia polecane

Zamieszkaj w Nowej Lipskiej!

Zyskaj harmonogram płatności 10/90!

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

ogłoszenia

Polecanie się opłaca! Przekonaj się o tym, rekomendując ofertę Grupy Murapol znajomym w ramach Programu 5000.

Tylko teraz oprócz premii w wysokości do 5 tys. zł, można dodatkowo zdobyć nagrodę – urządzenie sprzątające iRobot Roomba!

Do końca promocji zostało 29 dni


Tylko teraz system płatności 10/90!

Oferta ograniczona!

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Chcesz zamienić swoje mieszkanie na nowe i bardziej atrakcyjne? Jednak perspektywa żmudnych poszukiwań i wielu formalności powstrzymuje Cię przed podjęciem działań? Zapoznaj się z naszym programem „Zamień stare na nowe”. Sprawdź jak szybko i bezkonfliktowo możesz otrzymać nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare!


Aby skorzystać z programu "Zamień Stare Na Nowe" wystarczy umówić się z naszym doradcą na wycenę dotychczas zamieszkiwanego lokum. Spotkanie jest zupełnie bezpłatne, a Ty nie ponosisz żadnych kosztów pośrednictwa. Kolejnym krokiem jest wybór nowego mieszkania, które może znajdować się zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji, jak również tych, w których mieszkania już są gotowe i czekają na odbiór właściciela. Gwarantujemy płynną przeprowadzkę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wawel Service.Dotychczas w ramach Piasta Park powstało już 9 budynków w trzech etapach, a kolejny jest w budowie
. W najpopularniejszej inwestycji powstającej w krakowskich Mistrzejowicach sprzedaliśmy już 750 mieszkań. Najwięcej naszych klientów pochodzi z polecenia.

Aby docenić zadowolonych klientów, przygotowaliśmy konkurs. Polecając mieszkanie możesz wygrać kartę podarunkową o wartości aż 3 000 zł do wykorzystania w salonach i sklepie internetowym RTV EURO AGD.

Jak wziąć udział w konkursie?
1) Poleć znajomemu mieszkanie w inwestycji Piasta Park III lub Piasta Park IV.
2) Wypełnij formularz kontaktowy i wyślij go na adres polecenie@wawel-service.pl lub przekaż doradcy w biurze sprzedaży Wawel Service.
3) Czekaj na zawiadomienie o wyniku konkursu.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie dewelopera.
Do końca promocji zostało 119 dni