zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domy na sprzedaż Poznań

Znaleziono 29 ofert
Wyszukuję...
Dom 200,00 m², Poznań, Junikowo, Nowosolska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 200 000 zł
Dom 66,09 m², Poznań, Wola, Startowa 26, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
610 000 zł
Dom 280,00 m², Poznań, Romana Abrahama, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 650 000 zł

Domy Poznań sprzedaż

Od wielu lat Poznań uchodzi za jedno z najprężniej rozwijających się polskich miast. Widać to po zmianie estetyki miasta, wzroście zarobków oraz stale przybywających nieruchomościach mieszkalnych. Mowa nie tylko o nowych mieszkaniach, ale również o nowych domach w Poznaniu. Coraz więcej osób decyduje się dzisiaj na zakup niezależnej nieruchomości. Liczba domów na sprzedaż Poznań stale rośnie, podobnie jak zainteresowanie kupców.

Czym przyciąga Poznań?

Stolica Wielkopolski to dzisiaj jedno z najbogatszych miast w Polsce. Jest to również widoczne po zarobkach mieszkańców. Należą one do najwyższych w kraju. Nic w tym dziwnego, w końcu międzynarodowe przedsiębiorstwa od dawna bardzo chętnie inwestują w Poznaniu. Powstają tutaj nowe firmy, które da zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach. Jednak to tylko jedna z wielu zalet tego miasta.

Wymieniając zalety Poznania, nie można pominąć zieleni miejskiej oraz pozostałych terenów naturalnych. Pod tym względem Poznań niewątpliwie wyróżnia się wśród polskich miast. Liczne parki to miejsca, w których wielu Poznaniaków chętnie spędza każdą wolną chwilę. Szczególnym miejscem dla mieszkańców jest także Jezioro Maltańskie. Jak na warunki miejskie jezioro to jest ogromne. W dodatku znajduje się nieopodal centrum miasta. Domy na sprzedaż w Poznaniu, zlokalizowane w okolicy Jeziora Maltańskiego, cieszą się szczególnie dużą popularnością. Należy się jednak liczyć ze stosunkowo wysokimi cenami domów w tej części miasta.

Poznań zalicza się do największych polskich miast. Jak przystało na taką metropolię oraz stolicę województwa, jest tu obecna cała niezbędna infrastruktura życia codziennego. Mowa o obiektach usługowych i handlowych, szkołach, przedszkolach czy szpitalach. Ponadto działa tutaj wiele szkół wyższych. Wśród nich pod dostatkiem jest uczelni publicznych, jednak funkcjonują również placówki prywatne.

Atrakcyjne domy na sprzedaż Poznań

W Poznaniu dostępnych jest wiele atrakcyjnych domów na sprzedaż. Nie brakuje przeszklonych, nowoczesnych budynków, w interesujących lokalizacjach. Nawet w centralnych dzielnicach miasta można trafić na okazję, czyli nowy dom na sprzedaż. Niemniej jednak, co oczywiste, w tym regionie dominuje starsza zabudowa. Najnowocześniejsze budynki jednorodzinne powstają głównie na obszarach oddalonych do centralnej części Poznania. Nowe domy w Poznaniu można znaleźć przede wszystkim w takich dzielnicach, jak na przykład: Żegrze, Świerczewo, czy Podolany.

Chcąc zamieszkać w luksusowym domu, warto szukać nieruchomości w Poznaniu. Tego rodzaju domów jest tutaj naprawdę dużo. Niemniej jednak nieruchomości w bardziej przystępnym standardzie i cenie również nie brakuje. Innymi słowy, każdy kto chce zamieszkać w stolicy Wielkopolski, znajdzie odpowiednie dla siebie domy na sprzedaż w Poznaniu. Ceny domów nie są małe, niemniej jednak średnia stawka za metr kwadratowy okazuje się stosunkowo niska, jeśli dokona się porównania z cenami w innych miastach wojewódzkich.

Promocje
i Premiery Mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 27 237 osób
UP