Victoria Dom S.A.

Warszawski deweloper Victoria Dom realizuje swoje inwestycje na terenie Warszawy i okolic. W ofercie posiada mieszkania, domy jednorodzinne i lokale.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Mapa

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, mieszkania
  • Warszawa

Nasi pośrednicy nieruchomości

Artur Radzki - Victoria Dom S.A.

Artur Radzki

pokaż numer
Ewelina Tomaszewska - Victoria Dom S.A.

Ewelina Tomaszewska

pokaż numer
Justyna Czarnowska - Victoria Dom S.A.

Justyna Czarnowska

pokaż numer
Magdalena Bąk - Victoria Dom S.A.

Magdalena Bąk

pokaż numer
Michał Kwiecień, Magdalena Bąk - Victoria Dom S.A.

Michał Kwiecień, Magdalena Bąk

pokaż numer
Patrycja Iwanowska - Victoria Dom S.A.

Patrycja Iwanowska

pokaż numer

Opis firmy - Victoria Dom

Działalność spółki Victoria Dom jest prowadzona od kilkunastu lat na warszawskim rynku deweloperskim. Doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że firma z powodzeniem realizuje liczne inwestycje mieszkaniowe będące głównie budynkami wielorodzinnymi oraz osiedlami domów jednorodzinnych. Jak dotąd do użytku zostało oddane ponad 2000 domów i mieszkań.

Wszystkie inwestycje dewelopera są położone w dobrze przemyślanych lokalizacjach tak, aby przyszli lokatorzy mogli cieszyć się zarówno bliskością terenów zielonych jak również atutami życia w mieście. Stosowanie tradycyjnej, sprawdzonej technologii gwarantuje, że budynki są solidne, wytrzymałe i ekonomiczne w użytkowaniu. Projekty inwestycyjne realizowane są kompleksowo. Victoria Dom dba aby teren wokół tworzył przyjazną przestrzeń sprzyjającą codziennemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Ponadto na terenie inwestycji znajdują się udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Do inwestycji dewelopera należą m.in.: „Osiedle Przy Parku” na Targówku, „Park Dworski”, „Viva Garden”, „Osiedle Classic” oraz „Osiedle Olesin” na Białołęce,

Najnowsze wiadomości:

Nasza oferta

257 ofert

Sortuj według: losowo
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.