Mostostal S.A.

Warszawa, ul. Konwiktorska 4
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Zegrze
Firma Mostostal S.A. to doświadczona firma branży deweloperskiej wyrosła z branży budowlanej, a obecnie działająca w obszarze budownictwa kubaturowego i deweloperskiego.

Fundamentem firmy jest interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów od lat zajmujących się z powodzeniem segmentem dewelopersko-budowlanym.

Nasza filozofia to pełna kontrola i realizacja całością procesu inwestycji – od stworzenia optymalnej koncepcji oferty, poprzez pozyskiwanie gruntów, realizację i wykonawstwo aż do przekazania obiektu do użytkowania.

Swoje działania koncentrujemy na rynku deweloperskim zarówno w segmencie budownictwa mieszkaniowego, jak i na projektach o charakterze komercyjnym.

Pozycja naszej firmy na rynku została ugruntowana poprzez stosowanie bezpiecznych dla środowiska technologii i materiałów, oraz poprzez  dotychczasowe realizacje potwierdzają wysoką jakość samych realizacji jaki i obsługi Klienta.

To właśnie dzięki dbałości o jakość usług i rzetelność jesteśmy liderem na rynku

Portfolio naszej firmy jest zróżnicowane, działalność obejmuje realizacje dewelopersko-budowlane, hotelowo-kongresowe oraz obiekty o charakterze rekreacyjnym dostosowane do potrzeb zróżnicowanych sektorów ekonomicznych. Prowadzimy też prace remontowo-konserwatorskie. Gwarantujemy wysoki standard oraz dbałość o szczegóły zapewniając, że jesteśmy pewnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.
Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Program Pierwsze Mieszkanie
Promocja
Planujesz kupić mieszkanie?

Skorzystaj z Programu Pierwsze Mieszkanie.

Szczegóły w Biurze Sprzedaży.
Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Zegrze
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży Rezydencja Zegrze
Zegrze, ul. Groszkowskiego 22A lok.23

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę