zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mostostal S.A.

Warszawa, ul. Konwiktorska 4
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Zegrze, Warszawa
Firma Mostostal S.A. to doświadczona firma branży deweloperskiej wyrosła z branży budowlanej, a obecnie działająca w obszarze budownictwa kubaturowego i deweloperskiego.

Fundamentem firmy jest interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów od lat zajmujących się z powodzeniem segmentem dewelopersko-budowlanym.

Nasza filozofia to pełna kontrola i realizacja całością procesu inwestycji – od stworzenia optymalnej koncepcji oferty, poprzez pozyskiwanie gruntów, realizację i wykonawstwo aż do przekazania obiektu do użytkowania.

Swoje działania koncentrujemy na rynku deweloperskim zarówno w segmencie budownictwa mieszkaniowego, jak i na projektach o charakterze komercyjnym.

Pozycja naszej firmy na rynku została ugruntowana poprzez stosowanie bezpiecznych dla środowiska technologii i materiałów, oraz poprzez  dotychczasowe realizacje potwierdzają wysoką jakość samych realizacji jaki i obsługi Klienta.

To właśnie dzięki dbałości o jakość usług i rzetelność jesteśmy liderem na rynku

Portfolio naszej firmy jest zróżnicowane, działalność obejmuje realizacje dewelopersko-budowlane, hotelowo-kongresowe oraz obiekty o charakterze rekreacyjnym dostosowane do potrzeb zróżnicowanych sektorów ekonomicznych. Prowadzimy też prace remontowo-konserwatorskie. Gwarantujemy wysoki standard oraz dbałość o szczegóły zapewniając, że jesteśmy pewnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Zegrze Warszawa
Wybrane filtry:
Home Factory, nowe mieszkania, Mostostal S.A., ul. Kotsisa 8, Praga Północ (Pelcowizna), Warszawa Oferta szczegóły link
3D
od 9 900 zł/m²

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży Home Factory
Warszawa, ul. Kotsisa róg ul. Jagiellońskiej

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Rezydencja Zegrze
Zegrze, ul. Groszkowskiego 22A lok.23

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę