Logo

Nowe mieszkanie, 56,58 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1.02.B12

551 760 zł

9 752 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 582 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa III

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

3 pokoje, mieszkanie 56,58 m², piętro 2, oferta nr 1.02.B12, Ogrody Andersa III, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM20,50 m²SYPIALNIA13,71 m²SYPIALNIA9,00 m²ŁAZIENKA4,54 m²KORYTARZ8,83 m²BALKON4,89 m²
Wymiary mieszkania 56.58 m², 1.02.B12
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.58 m², 1.02.B12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,58 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,89 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę