Logo

Nowe mieszkanie, 74,13 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 4.04.B14

721 785 zł

9 737 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 377 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa III

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

3 pokoje, mieszkanie 74,13 m², piętro 4, oferta nr 4.04.B14, Ogrody Andersa III, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM26,55 m²SYPIALNIA14,71 m²SYPIALNIA12,63 m²ŁAZIENKA4,56 m²WC2,90 m²KORYTARZ12,78 m²LOGGIA4,54 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,13 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,54 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę