Logo

Nowe mieszkanie, 69,91 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 4.04.D24

681 277 zł

9 745 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 188 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa III

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

3 pokoje, mieszkanie 69,91 m², piętro 4, oferta nr 4.04.D24, Ogrody Andersa III, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM27,95 m²SYPIALNIA13,96 m²SYPIALNIA9,51 m²ŁAZIENKA5,18 m²WC1,96 m²KORYTARZ11,35 m²BALKON5,25 m²
Wymiary mieszkania 69.91 m², 4.04.D24
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.91 m², 4.04.D24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,91 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,25 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę