Logo

Nowe mieszkanie, 40,95 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1.00.C01

418 419 zł

10 218 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 958 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa III

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

2 pokoje, mieszkanie 40,95 m², parter, oferta nr 1.00.C01, Ogrody Andersa III, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM21,87 m²SYPIALNIA10,83 m²ŁAZIENKA4,68 m²KORYTARZ3,57 m²TARAS8,04 m²OGRÓDEK21,85 m²
Wymiary mieszkania 40.95 m², 1.00.C01
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.95 m², 1.00.C01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,95 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,04 m²), ogródek (21,85 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę