Logo

Nowe mieszkanie, 47,29 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 4.02.D13

470 823 zł

9 956 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 203 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa III

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

2 pokoje, mieszkanie 47,29 m², piętro 2, oferta nr 4.02.D13, Ogrody Andersa III, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM25,13 m²SYPIALNIA12,47 m²ŁAZIENKA4,53 m²KORYTARZ5,16 m²LOGGIA4,42 m²
Wymiary mieszkania 47.29 m², 4.02.D13
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 47.29 m², 4.02.D13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,29 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,42 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę