Logo

Nowe mieszkanie, 48,08 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 4.00.D04

485 346 zł

10 095 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 271 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa III

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

2 pokoje, mieszkanie 48,08 m², parter, oferta nr 4.00.D04, Ogrody Andersa III, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM25,26 m²SYPIALNIA13,04 m²ŁAZIENKA4,44 m²KORYTARZ5,34 m²TARAS15,59 m²OGRÓDEK50,54 m²
Wymiary mieszkania 48.08 m², 4.00.D04
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.08 m², 4.00.D04
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,08 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (15,59 m²), ogródek (50,54 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę