Logo

Nowe mieszkanie, 55,41 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr M.110

745 265 zł

13 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 487 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Gwiazda

Katowice, Zawodzie, ul. Bogucicka

SALON Z ANEKSEM26,44 m²SYPIALNIA10,44 m²SYPIALNIA7,62 m²ŁAZIENKA4,53 m²GARDEROBA3,64 m²KORYTARZ2,74 m²BALKON6,41 m²BALKON1,78 m²
Wymiary mieszkania 55.41 m², M.110
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 0
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 1
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 2
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.41 m², M.110
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,41 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,41 m²), balkon (1,78 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2029

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę