Logo

Nowe mieszkanie, 26,13 m², 1 pokój, 14 piętro, oferta nr M.219

377 579 zł

14 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 767 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Gwiazda

Katowice, Zawodzie, ul. Bogucicka

SALON Z ANEKSEM18,27 m²ŁAZIENKA4,14 m²KORYTARZ3,72 m²BALKON3,69 m²
Wymiary mieszkania 26.13 m², M.219
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 0
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 1
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 2
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 26.13 m², M.219
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,13 m²

Piętro:

14 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,69 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2029

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę