Logo

Nowe mieszkanie, 49,80 m², 1 pokój, 10 piętro, oferta nr M.161

642 420 zł

12 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 006 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Gwiazda

Katowice, Zawodzie, ul. Bogucicka

SALON Z ANEKSEM37,63 m²ŁAZIENKA4,52 m²KORYTARZ7,65 m²BALKON15,00 m²
Wymiary mieszkania 49.8 m², M.161
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 0
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 1
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 2
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.8 m², M.161
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

49,80 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny wewnętrzny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2029

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę