Logo

Nowe mieszkanie, 58,22 m², 2 pokoje, 23 piętro, oferta nr M.357

914 054 zł

15 700 zł /m²

Rata 4 277 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Gwiazda

Katowice, Zawodzie, ul. Bogucicka

SALON Z ANEKSEM25,76 m²SYPIALNIA15,80 m²ŁAZIENKA4,00 m²GARDEROBA5,12 m²KORYTARZ7,06 m²BALKON7,66 m²
Wymiary mieszkania 58.22 m², M.357
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 0
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 1
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 2
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.22 m², M.357
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

58,22 m²

Piętro:

23 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północ (N), północny wschód (NE), wschód (E)

Układ okien:

narożny wewnętrzny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,66 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2029

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę