Logo

Nowe mieszkanie, 52,18 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr D1.3.39.3a

619 000 zł

11 863 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 896 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Junique I.II

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43

3 pokoje, mieszkanie 52,18 m², piętro 3, oferta nr D1.3.39.3a, Junique I.II, Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43
SALON Z ANEKSEM20,58 m²SYPIALNIA9,68 m²SYPIALNIA8,39 m²ŁAZIENKA3,95 m²WC2,03 m²KORYTARZ7,55 m²BALKON7,50 m²
Wymiary mieszkania 52.18 m², D1.3.39.3a
Junique I.II - zdjęcie nr 0
Junique I.II - zdjęcie nr 1
Junique I.II - zdjęcie nr 2
Junique I.II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 52.18 m², D1.3.39.3a
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,18 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,50 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę