Logo

Nowe mieszkanie, 42,96 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B1.0.02.2a

484 000 zł

11 266 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 265 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Junique I.II

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43

2 pokoje, mieszkanie 42,96 m², parter, oferta nr B1.0.02.2a, Junique I.II, Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43
SALON Z ANEKSEM21,33 m²SYPIALNIA10,08 m²ŁAZIENKA4,10 m²KORYTARZ7,45 m²TARAS8,00 m²OGRÓDEK36,00 m²
Wymiary mieszkania 42.96 m², B1.0.02.2a
Junique I.II - zdjęcie nr 0
Junique I.II - zdjęcie nr 1
Junique I.II - zdjęcie nr 2
Junique I.II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 42.96 m², B1.0.02.2a
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,96 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,00 m²), ogródek (36,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę