Logo

Nowe mieszkanie, 53,65 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B2.0.36.3a

609 000 zł

11 351 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 849 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Junique I.II

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43

3 pokoje, mieszkanie 53,65 m², parter, oferta nr B2.0.36.3a, Junique I.II, Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43
SALON Z ANEKSEM21,67 m²SYPIALNIA10,11 m²SYPIALNIA8,83 m²ŁAZIENKA4,07 m²WC2,00 m²KORYTARZ6,97 m²TARAS8,00 m²OGRÓDEK59,00 m²
Wymiary mieszkania 53.65 m², B2.0.36.3a
Junique I.II - zdjęcie nr 0
Junique I.II - zdjęcie nr 1
Junique I.II - zdjęcie nr 2
Junique I.II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.65 m², B2.0.36.3a
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,65 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,00 m²), ogródek (59,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę