Logo

Nowe mieszkanie, 47,95 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr C1.4.25.3a

609 000 zł

12 701 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 849 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Junique I.II

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43

3 pokoje, mieszkanie 47,95 m², piętro 4, oferta nr C1.4.25.3a, Junique I.II, Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43
SALON Z ANEKSEM19,88 m²SYPIALNIA10,65 m²SYPIALNIA8,32 m²ŁAZIENKA2,85 m²KORYTARZ6,25 m²BALKON6,00 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 47.95 m², C1.4.25.3a
Junique I.II - zdjęcie nr 0
Junique I.II - zdjęcie nr 1
Junique I.II - zdjęcie nr 2
Junique I.II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 47.95 m², C1.4.25.3a
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,95 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,00 m²), balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę