Logo

Nowe mieszkanie, 46,71 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B2.0.34.3a

589 000 zł

12 610 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 756 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Junique I.II

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43

3 pokoje, mieszkanie 46,71 m², parter, oferta nr B2.0.34.3a, Junique I.II, Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Miśnieńska 38, 39, 43
SALON Z ANEKSEM16,71 m²SYPIALNIA8,89 m²SYPIALNIA7,72 m²ŁAZIENKA3,92 m²KORYTARZ9,47 m²TARAS10,00 m²OGRÓDEK98,00 m²
Wymiary mieszkania 46.71 m², B2.0.34.3a
Junique I.II - zdjęcie nr 0
Junique I.II - zdjęcie nr 1
Junique I.II - zdjęcie nr 2
Junique I.II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.71 m², B2.0.34.3a
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,71 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,00 m²), ogródek (98,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę