Logo

Nowe mieszkanie, 48,57 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 3A.7.49

536 964 zł

11 055 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 512 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska IIA

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

2 pokoje, mieszkanie 48,57 m², piętro 7, oferta nr 3A.7.49, Nowa Francuska IIA, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON15,76 m²KUCHNIA10,31 m²SYPIALNIA9,50 m²ŁAZIENKA5,61 m²GARDEROBA2,89 m²KORYTARZ4,57 m²LOGGIA4,49 m²
Wymiary mieszkania 48.57 m², 3A.7.49
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.57 m², 3A.7.49
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,57 m²

Piętro:

7 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,49 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę