Logo

Nowe mieszkanie, 41,06 m², 2 pokoje, 9 piętro, oferta nr 2C.9.149

486 252 zł

11 842 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska IIA

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

2 pokoje, mieszkanie 41,06 m², piętro 9, oferta nr 2C.9.149, Nowa Francuska IIA, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM20,81 m²SYPIALNIA11,08 m²ŁAZIENKA4,54 m²KORYTARZ4,63 m²LOGGIA9,75 m²
Wymiary mieszkania 41.06 m², 2C.9.149
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 41.06 m², 2C.9.149
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,06 m²

Piętro:

9 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (9,75 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę