Logo

Nowe mieszkanie, 40,46 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 2C.4.106

454 860 zł

11 242 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 128 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska IIA

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

2 pokoje, mieszkanie 40,46 m², piętro 4, oferta nr 2C.4.106, Nowa Francuska IIA, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM17,75 m²SYPIALNIA9,69 m²ŁAZIENKA4,56 m²KORYTARZ8,46 m²BALKON5,13 m²BALKON4,46 m²
Wymiary mieszkania 40.46 m², 2C.4.106
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.46 m², 2C.4.106
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,46 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,13 m²), balkon (4,46 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę