Logo

Nowe mieszkanie, 36,83 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 2C.7.132

425 867 zł

11 563 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 993 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska IIA

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

2 pokoje, mieszkanie 36,83 m², piętro 7, oferta nr 2C.7.132, Nowa Francuska IIA, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM17,00 m²SYPIALNIA9,13 m²ŁAZIENKA4,26 m²KORYTARZ6,44 m²LOGGIA3,87 m²
Wymiary mieszkania 36.83 m², 2C.7.132
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.83 m², 2C.7.132
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,83 m²

Piętro:

7 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,87 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę