Logo

Nowe mieszkanie, 41,36 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2B.1.32

444 706 zł

10 752 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 081 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska IIA

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

2 pokoje, mieszkanie 41,36 m², piętro 1, oferta nr 2B.1.32, Nowa Francuska IIA, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM19,83 m²SYPIALNIA13,49 m²ŁAZIENKA4,13 m²KORYTARZ3,91 m²LOGGIA3,59 m²
Wymiary mieszkania 41.36 m², 2B.1.32
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska IIA - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 41.36 m², 2B.1.32
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,36 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,59 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę