Logo

Nowe mieszkanie, 40,02 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 4.2.6

543 000 zł

13 568 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 541 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernesta Maya

SALON Z ANEKSEM22,26 m²SYPIALNIA9,89 m²ŁAZIENKA4,39 m²KORYTARZ3,48 m²LOGGIA3,28 m²
Wymiary mieszkania 40.02 m², 4.2.6
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 0
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 1
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 2
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.02 m², 4.2.6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,02 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,28 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę