Logo

Nowe mieszkanie, 44,54 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1.3.1

574 600 zł

12 901 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 688 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernesta Maya

SALON Z ANEKSEM23,01 m²SYPIALNIA11,94 m²ŁAZIENKA4,47 m²KORYTARZ5,12 m²LOGGIA4,00 m²
Wymiary mieszkania 44.54 m², 1.3.1
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 0
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 1
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 2
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.54 m², 1.3.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,54 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę