Logo

Nowe mieszkanie, 55,80 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B12-K1-3-4

713 052 zł

12 779 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 336 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 55,80 m², piętro 3, oferta nr B12-K1-3-4, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM22,51 m²SYPIALNIA12,83 m²SYPIALNIA10,48 m²ŁAZIENKA5,06 m²KORYTARZ4,92 m²BALKON13,90 m²BALKON2,72 m²
Wymiary mieszkania 55.8 m², B12-K1-3-4
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.8 m², B12-K1-3-4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,80 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (13,90 m²), balkon (2,72 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę