Logo

Nowe mieszkanie, 25,12 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr M.06

326 560 zł

13 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 528 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Gwiazda

Katowice, Zawodzie, ul. Bogucicka

SALON Z ANEKSEM17,07 m²ŁAZIENKA4,55 m²KORYTARZ3,50 m²BALKON11,96 m²
Wymiary mieszkania 25.12 m², M.06
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 0
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 1
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 2
Nowa Gwiazda - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 25.12 m², M.06
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,12 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,96 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2029

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę