Logo

Nowe mieszkanie, 47,52 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr B.5.1

693 792 zł

14 600 zł /m²

Rata 3 246 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Świerzawska 13

Poznań, Ławica, Grunwald, ul. Świerzawska 13

SALON Z ANEKSEM20,00 m²SYPIALNIA11,70 m²ŁAZIENKA5,10 m²KORYTARZ9,90 m²BALKON3,26 m²
Wymiary mieszkania 47.52 m², B.5.1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 47.52 m², B.5.1
B.5.6B.5.7B.5.8B.5.9B.5.10B.5.1B.5.2B.5.3B.5.5B.5.4A.5.1A.5.2A.5.3A.5.4A.5.5A.5.6A.5.7A.5.8A.5.9A.5.10A.5.11
Plan piętra
Świerzawska 13 - zdjęcie nr 0
Świerzawska 13 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 47.52 m², B.5.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,52 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,26 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę