Logo

Nowe mieszkanie, 52,17 m², 2 pokoje, 28 piętro, oferta nr M.403

910 367 zł

17 450 zł /m²

Rata 4 259 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27

2 pokoje, mieszkanie 52,17 m², piętro 28, oferta nr M.403, O27 Apartamenty Opolska, Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27
SALON Z ANEKSEM27,10 m²SYPIALNIA15,66 m²ŁAZIENKA4,72 m²KORYTARZ4,51 m²
Wymiary mieszkania 52.17 m², M.403
Wirtualna makieta 3D mieszkania 52.17 m², M.403
M.403
Plan piętra
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 0
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 52.17 m², M.403
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,17 m²

Piętro:

28 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę