Logo

Nowe mieszkanie, 40,83 m², 2 pokoje, 26 piętro, oferta nr M.376

696 152 zł

17 050 zł /m²

Rata 3 257 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27

2 pokoje, mieszkanie 40,83 m², piętro 26, oferta nr M.376, O27 Apartamenty Opolska, Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27
SALON Z ANEKSEM17,72 m²SYPIALNIA14,27 m²ŁAZIENKA4,34 m²KORYTARZ4,50 m²
Wymiary mieszkania 40.83 m², M.376
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.83 m², M.376
M.376
Plan piętra
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 0
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.83 m², M.376
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,83 m²

Piętro:

26 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę