Logo

Nowe mieszkanie, 38,78 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 26/26

548 737 zł

14 150 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 567 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Ogrody, ul. Nałkowskiej 24, 26

3 pokoje, mieszkanie 38,78 m², piętro 4, oferta nr 26/26, Ogrody Nałkowskiej, Poznań, Ogrody, ul. Nałkowskiej 24, 26
SALON Z ANEKSEM12,93 m²SYPIALNIA9,93 m²SYPIALNIA9,36 m²ŁAZIENKA3,39 m²KORYTARZ3,17 m²BALKON3,00 m²
Wymiary mieszkania 38.78 m², 26/26
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 0
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 1
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 2
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 38.78 m², 26/26
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

38,78 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę