Logo

Nowe mieszkanie, 40,21 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 26/41

534 391 zł

13 290 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 500 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Ogrody, ul. Nałkowskiej 24, 26

2 pokoje, mieszkanie 40,21 m², parter, oferta nr 26/41, Ogrody Nałkowskiej, Poznań, Ogrody, ul. Nałkowskiej 24, 26
SALON Z ANEKSEM20,10 m²SYPIALNIA11,24 m²ŁAZIENKA5,01 m²KORYTARZ3,86 m²TARAS3,49 m²OGRÓDEK18,00 m²OGRÓDEK3,45 m²
Wymiary mieszkania 40.21 m², 26/41
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 0
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 1
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 2
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.21 m², 26/41
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,21 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,49 m²), ogródek (18,00 m²), ogródek (3,45 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę