Logo

Nowe mieszkanie, 37,72 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 24/80

532 606 zł

14 120 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 492 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Ogrody, ul. Nałkowskiej 24, 26

2 pokoje, mieszkanie 37,72 m², piętro 5, oferta nr 24/80, Ogrody Nałkowskiej, Poznań, Ogrody, ul. Nałkowskiej 24, 26
SALON Z ANEKSEM18,56 m²SYPIALNIA12,15 m²ŁAZIENKA3,93 m²KORYTARZ3,08 m²BALKON3,60 m²
Wymiary mieszkania 37.72 m², 24/80
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 0
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 1
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 2
Ogrody Nałkowskiej - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 37.72 m², 24/80
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,72 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,60 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę