Logo

Nowe mieszkanie, 35,95 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 132 - D4.7

373 880 zł

10 400 zł /m²

Rata 1 749 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Łososiowa

Łódź, Bałuty, Radogoszcz, ul. Łososiowa (Okoniowa)

SALON Z ANEKSEM25,50 m²ŁAZIENKA4,61 m²GARDEROBA2,16 m²KORYTARZ3,57 m²BALKON3,99 m²
Wymiary mieszkania 35.95 m², 132 - D4.7
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.95 m², 132 - D4.7
133_D4_8126_D4_1130_D4_5129_D4_4127_D4_2128_D4_3135_D4_10134_D4_9131_D4_6132_D4_7
Plan piętra
Osiedle Łososiowa - zdjęcie nr 0
Osiedle Łososiowa - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.95 m², 132 - D4.7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,95 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,99 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę