Logo

Nowe mieszkanie, 53,54 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.M59

615 710 zł

11 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 881 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Paderewskiego 29

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Ignacego Paderewskiego 29

3 pokoje, mieszkanie 53,54 m², piętro 1, oferta nr A.M59, Paderewskiego 29, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Ignacego Paderewskiego 29
SALON Z ANEKSEM19,81 m²SYPIALNIA10,51 m²SYPIALNIA9,70 m²ŁAZIENKA5,08 m²KORYTARZ8,44 m²BALKON5,51 m²
Wymiary mieszkania 53.54 m², A.M59
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.54 m², A.M59
A61A63A62A64A60A59A07A06A05A03A04A02A08A01 18x18.0x26.518x18.0x28.0
Plan piętra
Paderewskiego 29 - zdjęcie nr 0
Paderewskiego 29 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.54 m², A.M59
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,54 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,51 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę